باسمه‌تعالی

قلب مهربان؛ طرح تهیه لوازم‌التحریر و پوشاک مدرسه برای کودکان کم‌برخوردار

“تحت نظر سازمان بهزیستی”

مهربانی ساده است….

بر اساس آمار سازمان بهزیستی کشور در ایران حدود25 هزار کودک به دلایلی همچون نداشتن سرپرست مناسب و یا معلولیت تحت حمایت‌های این سازمان قرار گرفته‌اند، ذکر این نکته قابل توجه است که بیشتر این افراد در سن تحصیل و نیازمند یاری جهت تهیه لوازم التحریر و پوشاک مدرسه می باشند.

دنیای کودکان دنیای مهمی است. برای ما مهم است که همه کودکان ایران زمین از تمکن لازم برای ادامه تحصیل برخوردار باشند. بر همین اساس کمپین «قلب مهربان» با حمایت مردمی و با شعار مهربانی ساده است جهت تهیه لوازم مورد نیاز برای ادامه تحصیل کودکان کم‌برخوردار تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور برگزار می‌گردد. «قلب مهربان» وسایل لازم برای ادامه تحصیل این کودکان شامل پوشاک، نوشت‌افزار، کیف و کفش را با کمک‌های شما مردم نوع‌دوست کشور در اسرع وقت تأمین و برای این آینده‌سازان کشور ارسال خواهد کرد.

در این پروژه، مایحتاج خریداری شده برای حدود 15 هزار کودک نیازمند ادامه تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی که بیشتر در استان‌های كرمان، سيستان و بلوچستان، كهگيلويه و بويراحمد، خوزستان، هرمزگان و خراسان جنوبی ساکن هستند ارسال خواهد شد.

این کمپین که منابع مالی آن توسط مردم نیکوکار کشورمان تأمین خواهد شد از شهریور ماه آغاز شده و تا اواسط مهر ادامه خواهد یافت.

در «قلب مهربان» مبلغ170 هزار تومان جهت خرید وسایل تحصیلی مورد نیاز جمع‌آوری خواهد شد.

روش مشارکت در کمپین

خیرین محترم با مراجعه به سایت www.ghalbemehraban.ir از طریق درگاه پرداخت الکترونیک در این طرح سهیم شوند. همچنین پرداخت از طریق شماره‌گیری کد #300*733* نیز امکان‌پذیر است.

هموطنان عزیز می‌توانند با ارسال عدد ۱ به سرشماره پیامکی ۳۰۰۰۰۱۲۳۲۳ اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایند.

چرا به «قلب مهربان» کمک کنیم؟

۱) کمک بدون دغدغه

قلب مهربان با ایجاد سازوکار مناسب برای انتخاب دانش‌آموزان واجد شرایط (کودکان کم‌برخوردار تحت حمایت بهزیستی)، آسان‌سازی نحوه پرداخت با استفاده از کد دستوری (#300*733*)، ارائه گزارش شفافیت مالی به صورت صد در صدی و همچنین هزینه‌کرد سریع کمک‌های جمع‌آوری شده برای دانش‌آموزان هدف این طرح به شما این امکان را می‌دهد که بدون دغدغه کار خیر انجام دهید.

۲) شفافیت مالی

گزارش کاملی از لوازم تهیه شده برای دانش‌آموزان هدف به حامیان و نیکوکارانی که در این کمپین همراه ما بوده‌اند ارائه می‌شود.

۳)‌ امیدآفرینی

این حمایت از دانش‌آموزان سبب ایجاد امید و نشاط در اینان که آینده‌سازان این مملکت هستند، می‌شوند.

۴)‌ کاهش هزینه‌های اجرا

استفاده از روش‌های نوین پرداخت سبب تسهیل و تسریع در جمع‌آوری کمک‌های مردمی و در نتیجه آن تهیه تحهیزات و وسایل مورد نیاز و توزیع آن در اسرع وقت در میان دانش‌آموزان کم‌برخوردار خواهد شد.

****

قلب مهربان بستری است مناسب برای کمک به دانش‌آموزانی که در انتظار کمک‌های ما هستند تا شکوفا شوند. باشد که روزی بیاید که لبخند بر لبان تمامی دانش‌آموزان ایران زمین بنشیند.

مهربانی ساده است…

 

 

در بحث شرکت کنید

ربات تلگرام قلب مهربان را دنبال کنید